Про нас

Центр правової допомоги «ЮРИДИЧНІ ТА ПОДАТКОВІ РАДНИКИ» забезпечує право доступу до правової допомоги, яка надається професійними адвокатами в інтерактивному режимі безпосереднього контакту по телефону або з використанням електронної пошти.
Адвокат для дому — це пакет правової допомоги особам, які стикаються з різними правовими проблемами в повсякденному житті, починаючи з питань, пов’язаних із сімейним правом, до питань роботи або питань, пов’язаних з укладенням важливого договору.
Адвокат для підприємця — це пакет правової допомоги для мікро-, малих та середніх підприємств, які хочуть бути краще інформованими та піклуватися про власний добробут та користь компанії.
Послуги ТОВ «ЮРИДИЧНІ ТА ПОДАТКОВІ РАДНИКИ» підтримуються власною спеціалізованою інформаційною системою — інноваційним інструментом, який підтримує інтерактивну модель обслуговування клієнтів. Ноу-хау, експертні знання, унікальна модель обслуговування та сервісна система, яка дозволяє реалізацію послуг для клієнтів простим та ефективним способом, а саме: негайний доступ до адвоката з 8:00 до 20:00 у робочі дні, які спілкуються з клієнтом простою і зрозумілою мовою, представляють можливі рішення та ідентифікують ризики та загрози за доступною ціною при збереженні найвищої якості послуг.